آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره را ه های بازیابی رمز اینستاگرام
فناوری و تکنولوژی یکشنبه 20 فروردین 1396 695بازدید

را ه های بازیابی رمز اینستاگرام

بازیابی رمزعبور اینستاگرام از طریق ایمیل

 وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید. گزینه  Get Help Signing in را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی دو روش را برای بازیابی می‌ توانید انتخاب کنید. اگر برگه User Name را انتخاب کردید، باید ایمیلی که روز نخست با آن ثبت‌ نام نمودید را وارد کنید تا لینک فعال سازی به آدرس شما ایمیل شود. در صورتی که برگه Phone را انتخاب کنید، لینک فعال سازی به شماره تلفن شما ارسال می‌ شود. یکی از دو روش را انتخاب کنید، مشخصات مورد نیاز را وارد کنید و گزینه Send Login Link را انتخاب کنید. در صورتی که ایمیلی که برای ثبت‌ نام وارد کردید را فراموش نمودید، نگران نباشید زیرا از طریق شماره تلفن می‌ توانید لینک فعال سازی را دریافت نمایید.

پس از دریافت لینک‌ فعال سازی از طریق ایمیل و یا شماره تلفن خود، بر روی آن کلیک کنید. پس از آن صفحه‌ ای برای شما باز می‌ شود که شما باید گزینه Reset Password را انتخاب کنید. اکنون وارد صفحه‌ ای می‌ شوید که باید رمزعبور جدید را وارد کنید. اکنون می‌ توانید با رمزعبور جدیدی که تعریف کردید، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

بازیابی رمزعبور اینستاگرام از طریق فیس‌بوک

وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید. گزینه Log in with Facebook را انتخاب کنید. توجه کنید این گزینه تنها زمانی برای شما فعال و قابل استفاده است که پیش از این حساب اینستاگرام خود را به فیس‌بوک وصل کرده باشید. حال مشخصات فیس‌بوک خود را وارد کنید و گزینه Login را انتخاب کنید. پس از آن Instagram حسابی را که اخیرا به حساب فیس‌بوک‌تان وصل کرده‌اید را نشان می‌ دهد و گزینه مورد نظر در اختیار شما قرار می‌ گیرد که می‌ توانید رمزعبور جدید را برای حساب اینستاگرام خود تعریف کنید.

آقای تبلیغ