آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره ۱۵ آتش نشان و ۱۰ نفر از مردم عادی زیر آوار پلاسکو
حوادث یکشنبه 3 بهمن 1395 734بازدید

۱۵ آتش نشان و ۱۰ نفر از مردم عادی زیر آوار پلاسکو

با گذشت 2 روز از وقوع حادثه پلاسکو تلاش‌ها کماکان برای یافتن پیکرهای محبوس شده در زیر آوار ادامه دارد و با توجه به اعلام آمار ضد و نقیض در خصوص یافتن پیکر‌های محبوس شده بر اساس اعلام رسمی تا این ساعت پیکر دو نفر از زیر آوار پیدا شده است. صبح امروز نیز رئیس جمهوری به منظور بررسی روند امداد رسانی در محل حادثه پلاسکو حاضر شد.

پلاسکو

بعد از گذشت 2 روز از حادثه ساختمان پلاسکو، آواربرداری و تلاش امدادگران برای یافتن پیکر محبوس‌ شدگان در زیر آوار ادامه دارد. البته آماری که از تعداد پیکرهای پیدا شده اعلام می‌شود، بسیار ضد و نقیض است به طوری که شب گذشته شبکه خبر ابتدا از کشف چهار پیکر از زیر آوار خبر داد و طی چند دقیقه این خبر را تکذیب کرد.

بر اساس اعلام رسمی توسط مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور تا به این ساعت دو پیکر از زیر آوار کشف شده و با احتساب آتش‌نشانی که روز گذشته در بیمارستان به شهادت رسید، هم‌اکنون شهادت سه نفر در پی این حادثه قطعی است.

مرتضی مرادی‌پور، معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تهران از ردیابی چهار دستگاه زنده‌یاب این جمعیت در موتورخانه ساختمان پلاسکو خبر داد.

وی گفت: با گذشت 48 ساعت از حادثه ریزش ساختمان پلاسکو و پس از آواربرداری‌های مداوم و بی‌وقفه همکاران آتش‌نشانی، چهار دستگاه زنده‌یاب هلال‌احمر سیگنال‌هایی از سمت موتورخانه پلاسکو دریافت کردند.

آوار برداری ادامه دارد...

پلاسکو

این جسد آویزانِ یک مجرم نیست
او یک آتش‌نشان است
 یک قهرمان ملی‌ست ، قهرمانی که برای نجات جان دیگران از جان خود گذشت
 روحشان شاد

آقای تبلیغ