آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی
رپورتاژ | مشاغل پنجشنبه 25 بهمن 1397 3135بازدید

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی : امنیت برای شما گاهی خیلی سخت و گاهی بسیار ساده محقق شده ، شاید استفاده از یک راه ساده و بسیار ابتدایی بتواند شما را از خرج ده‌ها میلیونی برای ایجاد امنیت در طراف‌تان معاف کند و در عین حال به سادگی هرچه تمام شما را به خواسته هایتان نیز برساند.

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی برای حفاظت از ملک شخصی

استفاده از حفاظ های روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای یکی از این راه ها  می باشد راهی ساده اما بسیار مؤثر برای جلوگیری از تجاوز به حریم شما ، با استفاده از یک ردیف متراکم از دسته های حفاظ شاخ گوزنی می توانید جلوی بسیاری از تعدی های به حریم‌تان را نیز بگیرید و این در حالی می باشد که اگر نخواهید از حفاظ روی دیوار برای حفاظت از ملک شخصیتان استفاده بکنید باید از دزدگیر ها و یا دوربین های مدار بسته برای ایمن تر کردن محیطتان بهره جویید که قیمت بسیار بالایی نیز دارند و کارایی آنها هم چندان بیشتر از حفاظ روی دیوار  نمی باشد.

اما راهی هم  می باشد که کارایی و تأثیر حفاظ روی دیوار را به دو برابر نیز افزایش می‌دهد و احتمالا با بازگو کردن این راه شما در می‌یابید که چقدر ساده می توان کارایی امنیت را به خانه خود مهمان کنید.

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی راهی  برای بالا بردن امنیت.

این واقعیتی می باشد که  سارق عاشق تاریکی می باشد همان طور که این کار کاری بد و بسیار ناپسند  می باشد همیشه هم در سیاهی ها و در اختفای در سیاهی صورت می گیرد . این واقعیتی  می باشد که اگر شما در جایی پر نور قرار بگیرید احتمال آن که در شب سرقتی از شما انجام شود.

حفاظ شاخ گوزنی مانند جنگلی زمستانی می باشد به خصوص که اگر با رنگ سفید رنگ آمیزی هم بشود دیگر زیبایی یک جنگل برف گرفته را با خود به همراه دارد حالا اگر این حفاظ ها با چند پروژکتور نورپردازی شود حتم بدانید که زیبایی بسیار زیبایی را برای شما به ارمغان  آورد اما این زیبایی همراه با یک پارامتر امنیتی  نیز خواهد بود !!!

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی قسمت های تاریک

سارقان برای ورود به خانه محل کار و یا ویلای شما باید از این حفاظ روی دیوار عبور بکنند اما اگر این حفاظ تاریک باشد فرصت آنها برای عبور از حفاظ بیشتر خواهد بود ضمنا با نور پردازی از پایین به بالا نوری درخشان همیشه در چشم کسانی می باشد که می خواهند از روی حفاظ رد بشوند و همین اختلال دید می‌تواند مشکلات بسیار زیادی را برای سارقان  ایجاد کند.

نصب پروژکتور و نور پردازی حفاظ روی دیوار کار بسیار راحت و کم خرجی می باشد اگر هم از پول برق پروژکتور ها اندیشه دارید باید بگوییم که پروژکتور های حال حاضر بسیار کم مصرف  می باشند و تنها با دو لامپ کم مصرف معمولی کار می‌کنند پس از این بابت هم هیچ نگرانی را نباید به دل راه بدهید.

با این کار بسیار ساده قدرت حفاظ روی دیوار شما به دو برابر افزایش یافته  و به راحتی می توانید خانه محل کار و ویلای خود را محافظت کنید . این تکنیک آن‌قدر کار آمد  می باشد که سارقان بارها پیش آمده است که قبل از شروع به سرقت خود اول بلایی بر سر نور پردازی مزاحم حفاظ های روی دیوار هدف خود آورده اند پس حتما به این نشانه هم بسیار حساس باشید.

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی و ساختمان پلاسکو

همه ما زمانی را به یاد داریم که در ۳۰ دی ۱۳۹۵ گروهی از آتشنشان های دلاور این سرزمین در ساختمان پلاسکو جان خود را از دست دادند. ساختمان پلاسکو یکی از ناامن ترین وضعیت هایی بود که منجر به یک فاجعه تمام عیار شد. همه در برابر این حادثه غم انگیز این پرسش را از خود پرسیدند که چرا آتشنشان ها در لحظات آخر نتوانستند که آن مکان را ترک کنند.

دلایل بسیار زیادی را برای این موضوع ذکر کرده اند اما یکی از آنها که بسیار غم انگیز بود و در فیلم هایی که در لحظه آخر از این آتشسوزی ثبت و ضبط شد هم نمود پیدا کرد عدم توانایی آتشنشان ها در گذر کردن از نرده های جلوی پنجره نصب شده در ساختمانم پلاسکو به خصوص در طبقات بالا بود . این نرده ها فقط برای این نصب شده بودند که جلوی نفوذ سارقان را از راه پنجره بگیرند اما با انتخاب راهی جای گزین می‌شد از این فاجعه تا حدی جلوگیری کرد و شاید با انتخاب روشی درست می شد جان چند آتشنشان را حفظ کرد.

نره هایی که برروی پنجره جوش داده  شدند نه تنها برای آتشنشان‌ها در هنگام عملیات نجات بلکه برای همه در هنگام فرار از ساختمان می تواند مانع کشنده ای نیز باشد اما این در برابر این روش غلط چه راه هایی پیش رو  می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی و نورپردازی  موانع سارقان

حفاظ شاخ گوزنی راهی جایگزین

برای این که هم خانه و یا محل کار شما محافظت بشود هم مشکل تخلیه سریع ساختمان برای شما وجود داشته باشد بهترین راه استفاده از حفاظ های روی دیوار است. حفاظ شاخ گوزنی می تواند کاملا از ورود سارقان از راه دیوار جلوگیری کند و شما دیگر این مشکل را نداشته تا جلوی پنجره های خود را سد کنید.

استفاده درست از حفاظ شاخ گوزنی در هر نقطه از ساختمان این امکان را فراهم می آورد که شما به راحتی بتوانید از پنجره ها در هنگام فرار استفاده بکنید . رساندن افراد به قسمت حیاط ساختمان می تواند جان همه را نجات دهد و همه افراد یک ساختمان می توانند از قسمت حیاط به راحتی خارج شوند بی آن که حفاظ های شاخ گوزنی نصب شده برروی دیوار بتواند مانعی برای فرار  آن ها شود.

آقای تبلیغ