آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره عکس | صمیمی و مهربان ترین کشورهای دنیا برای سفر
اجتماعی سه شنبه 26 بهمن 1395 812بازدید

عکس | صمیمی و مهربان ترین کشورهای دنیا برای سفر

1) تایلند

این کشور بین گردشگران کل دنیا به " سرزمین لبخند" مشهور می باشد، با استفاده از طبیعت جذاب و زیبا، آثار باستانی یکتا و بازاری خوب، از نقاط محبوب گردشگران و پر رفت و آمد ترین تورهای هر آژانس مسافرتی  به حساب می اید. از طرف دیگر، مردم تایلند دارای روحیه‌ی صمیمی و مهربان مهمان نوازی از توریست‌ها و گردشگران از تمام نقاط دنیا می باشند و سعی می کنند اوقاتی عالی و جذاب و بی نظیر را درمدت تورمسافرتی  برایتان فراهم کند.

 اسکاتلند به عنوان مهمان‌نواز ترین کشورهای دنیا به حساب می آید و در درجه ی  بهترین و صمیمی ترین کشور در قاره‌ی اروپا محسوب می شود. مهمان نوازی اسکاتلندی‌ها و طبیعت فوق العاده و دیدنی این کشور باعث می شود که توریست ها در تورمسافرتی و تور طبیعت گردی چند روزه به این کشور اروپایی مسافرت کنند. فاصله‌ی نزدیک شهر تا طبیعت زیبا و همچنین فضای صمیمی و دلنواز در اسکاتلند، این کشور را به یکی از پر‌رفت و آمد ترین  نقاط سفر آژانس‌های مسافرتی  تبدیل نموده است.

3) نیوزلند

با توجه به فیلم ارباب حلقه‌ها تمامی توریست ها از تمامی نقاط دنیا با زیبایی‌های طبیعی ، جذاب و بصری نیوزلند آشنا شده‌اند. از کوهستان‌های مرتفع و زیبا با دامنه‌های سرسبز تا برکه‌ها و دریاچه‌های خارق العاده، تماما بستری مناسب را برای طبیعت افراد وماجراجویان به وجود آورده است اتا بتوانند ز تورمسافرتی خود  لذت کامل و وافی را ببرند. از دیگر جاذبه‌های نیوزلند می‌توانیم به مردم خونگرم و مهمان نواز آن اشاره کرد. معاشرت با ساکنین نیوزلند بدون شک یکی از بهترین خاطرات تورمسافرتی شما به شمار خواهد رفت.

4) مراکش

این کشور آفریقایی به طور قطع یکی از خارق العاده ترین سفرهای شما خواهد بود و به عنوان تور مسافرتی به یاد گاردر ذهن شما ماندگار خواهد شد. مراکش به دلیل فرهنگ ثروتمند، ماندگاری تاریخی و همچنین نوار ساحلی زیبا و جذاب خود بین توریست ها معروف است. این سایت گردشگری که در شمال آفریقا قرار دارد، یکی از هدف های موردنظر تورهای مسافرتی خانوادگی است. ساکنین خونگرم و مهمان نواز مراکش باعث شده‌اند که این کشور در میان 140 کشور دنیا در رده‌ی سومین کشور خونگرم توریستی قرار بگیرد.

5) نپال

 تنوع فرهنگی در نپال بسیار زیاد می باشد و می‌توان با گویش های گوناگونی در این کشور روبه رو شد، مهربانی و  صمیمیت و خوش برخوردی این مردم، اولین چیزی است که هنگام ورود احساس می کنند. از رفدیگر، طبیعت زیبا و فوق العاده‌ی نپال این کشور کوچک باعث شده که طبیعت گردان، این ناحیه را به عنوان هدف سفر خود انتخاب نمایند و در قالب تورهای طبیعت گردی چند روزه به آن سفر نمایند.

 

آقای تبلیغ