آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره روش  های افزایش  فالوور و لایک در اینستاگرام
فناوری و تکنولوژی شنبه 30 بهمن 1395 1098بازدید

روش های افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام


 یک کاربر فعال در اینستا باشید

-اگر قصد افزایش  Follower هایتان را داریدباید به صورت دائمی در اینستاگرام پست قراردهید بمخصوصا در ساعت‌های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه 3 مطلب در این شبکه اجتماعی قرار می دهند.


- کلید های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید

شما باید در موقعیت‌های حساس دکمه‌های شبکه اجتماعی را در سایت خود قرار دهید که بهترین جایگاه آن در پائین مقاله می باشد


- در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام قرار دهید.

در یک محل پر بیننده از وب سایت خود، بنری با عنوان " مرا Follow کنید " یا چیزی که شبیه به این باشد قرار دهید


- حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان بگذازید

اینعمل  موجب تشویق مردم برای Follow کردن شما خواهد شد. این موضوع در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر بسیار زیادی را دارد.

- در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید

این کار باعث می شود تا نام کاربری اینستاگرام شما در جاهای بیشتری دیده شده و در نتیجه تعداد Follower های شما افزایش یابد.

- از هشتگ (#) استفاده کنید

اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار موجب می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را خواهند دید.


- دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود.


- با افراد در ارتباط باشید

اگر تمایل دارید مشهور شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، و صحبت شوید و از این راه حساب های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در صحبت های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.

- بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و ... را به روز و اپدیت نمایید

اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.


- افرادی را دنبال کنید که با  عقاید شما وجه مشترک دارند

با سرچ هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

 

- عکس‌های باکیفیت قرار دهید

به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد دنبال کنندگان می‌گذارد.


- در رویدادهای عمومی شرکت نمایید

یکی از موردهایی که همیشه افراد را به سمت شما جذب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.


- ویدئو قراردهید

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 15 ثانیه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در کمتر از 15 ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک خواهد قرار خواهد کرد تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.


- در شبکه های خود رقابت ایجاد نمایید

تحقیقات حاکی از ان است که تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار خوبی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند باعث محبوب تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت خواهد شد.


- پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید

روش خیلی راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجودخواهد داشت. در این روش، به سادگی خواهید توانست پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر نمایید و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.

آقای تبلیغ