آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره عکس | برگزاری  بخشی از انتخابات به صورت الکترونیکی در اردیبهشت96
اجتماعی سه شنبه 3 اسفند 1395 624بازدید

عکس | برگزاری بخشی از انتخابات به صورت الکترونیکی در اردیبهشت96

علی اصغر احمدی در نشست با فرمانداران و بخشداران استان بوشهر در عسلویه به بیان اینکه برقراری امنیت انتخابات و حضور و مشارکت حداکثری مردم در این عرصه از اولویت‌های برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت اظهار نمود: با توجه به سخنان امام راحل که میزان رای ملت است و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی که رای مردم حق الناس است باید دست اندرکاران انتخابات امانتدار خوبی باشند.

 

وی با بیان این مورد که تعامل با هیئت ‌های نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور فراهم است تصریح کرد: برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی اقدامات لازم در حال انجام است.

 

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه از 24 فرایند انتخابات 21 فرایند آن اجرا می‌شود گفت: سه فرایند باقی مانده که بسیار مهم است با تعامل و هماهنگی هیئت نظارت شورای نگهبان و  مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار دارد.

 

احمدی با تاکید بر توجه به ابعاد نرم افزاری و سخت افزاری برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی افزود:با فراهم شدن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به نظر می‌رسد بخشی از انتخابات 29 اردیبهشت 96 به صورت الکترونیکی برگزار شود.

 

 ستاد انتخابات استانداری‌ها خاطر نشان کرد: دو هفته قبل آیین نامه تشکیل ستاد انتخابات در استانداری‌ها ابلاغ شده و این ستاد تمهیدات  مقدمات و ایجاد آمادگی برای برگزاری انتخاباتی قانونمند فراهم می‌کند.

آقای تبلیغ