آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره گوگل به عنوان بهترین محل کار در آمریکا شناخته شد
اجتماعی یکشنبه 22 اسفند 1395 638بازدید

گوگل به عنوان بهترین محل کار در آمریکا شناخته شد

شرکت گوگل برای ششمین سال متوالی توانست عنوان بهترین محل برای کار در ایالات متحده آمریکا را از آن خود کند.

گوگل در طی سال های اخیر و به دلیل عرضه خدمات و سرویس های متنوع تکنولوژیکی، به سرعت خود را در دل کاربران وب و همچنین دارندگان محصولات هوشمند جای کرد و اکنون تبدیل به شرکتی شده است که میلیون ها جوان آرزوی کار در آن را دارند. در حال حاضر، نزدیک به 72 هزار نفر در این کمپانی بزرگ که مقر آن در مانتین ویو کالیفرنیاست، مشغول به کار هستند.

 

 چرا گوگل در طی 11 سال اخیر، 8 بار موفق به تصاحب عنوان بهترین محل کار شده است؛ در پاسخ باید بگوییم که این شرکت همواره تلاش کرده است تا تحت هر شرایطی، رضایت کارمندان خود را جلب کند.

 

به طوری که حتی خدمات ابتدایی از قبیل پیرایش، شست و شوی لباس ها و حتی تهیه غذاهای مورد علاقه کارمندان خود را برایشان فراهم می کند. از دیگر امکانات این شرکت می توان به افزایش روزهای مرخصی کارکنان مرد و زنی که صاحب فرزند می شوند، اشاره کرد.

 

پس از گوگل، شرکت های Wergmans و The Boston Consulting Group جای گرفته اند که هر کدام از این دو، مزایا و خدمات خاصی را به کارکنان خود ارائه می دهند.

 

گفتنی است مجله فورچون برای تهیه این لیست، پژوهشی را بر روی 230 هزار نفر انجام داد که در نهایت، گوگل به عنوان بهترین محل برای کار انتخاب شد. در این بررسی، سوالاتی در خصوص شرایط حاکم بر محل کار، رفتار مدیران، نحوه حمایت از کارمندان، رابطه میان کارکنان و چندین سوال دیگر پرسیده شد.

آقای تبلیغ