آقای تبلیغ

پورتال جــامـع نیازمندی های ایران | خرید و فروش بی واسطه

تصویر شماره کدام سرویس ایمیل امن تر می باشد!
فناوری و تکنولوژی سه شنبه 15 فروردین 1396 711بازدید

کدام سرویس ایمیل امن تر می باشد!

شرکت های مختلفی وجود دارند که سرویس ایمیل را برای شما فراهم می کنند، اما معروف ‌ترین آنها جیمیل، یاهو، هات‌‌میل و اوت‌لوک است. شما می بایست از میان سرویس های مختلف ایمیل امن‌ترین سرویس را انتخاب کنید، چرا که امنیت در ایمیل موضوع مهم و حائز اهمیتی است. همه ما در ایمیل خود اطلاعات مهم و حساسی داریم، پس باید حتما از یک سرویس ایمیل امن استفاده کنیم. در این مطلب آموزشی به شما امن‌ترین سرویس ایمیل را معرفی می کنیم.

 

 جیمیل یکی از امن‌ترین و بهترین سرویس های ایمیل در دنیای مجازی است. کلیک به شما پیشنهاد می کند اگر می خواهید از یک سرویس امن و مناسب ایمیل استفاده کنید، حتما جیمیل را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب جیمیل به عنوان سرویس برتر ایمیل به صورت زیر می باشد:

جیمیل کلیه ایمیل های ارسالی و دریافتی از جیمیل را رمزگذاری می کند، یعنی به هیچ عنوان امکان دسترسی به اطلاعات موجود در ایمیل وجود ندارد. در حقیقت کلیه ارتباطات جیمیل به جیمیل رمزگذاری می شود. البته در صورتی که اگر شما از جیمیل به سایر سرویس ها ایمیل ارسال کنید و یا ایمیلی از آن ها دریافت نمایید، محتویات رمزگذاری نمی‌شود و امکان شنود آن ها وجود دارد.

شما برای امن کردن جیمیل خود امکان فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای را دارید. در این روش دسترسی به ایمیل شما تقریبا غیرممکن می شود. چرا که در این روش شما به جز رمزعبور باید کد امنیتی را که به تلفن شما ارسال می شود، وارد کنید تا بتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. این سیستم امنیت ایمیل شما را بسیار بالا می برد. برای دریافت کد امنیتی توصیه می کنیم برای امنیت بیشتر از Google Authenticator استفاده نمایید.

 

علاوه بر موارد گفته شده پشتیبانی سرویس ایمیل گوگل نسبت به سایر سرویس های ایمیل بهتر است. جیمیل سرویس پشتیبانی فعال و خوبی دارد که همیشه جوابگوی کاربران خود است. اگر مشکلی در خصوص این سرویس برای شما پیش بیاید آن را به صورت سریع رفع خواهد کرد. در مواقعی هم که در خصوص دسترسی به جیمیل خود مشکل داشتید، می توانید با کمک واحد پشتیبانی مجددا به جیمیل خود دست یابید.

آقای تبلیغ